Noteikumi

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.altekoplast.lv īpašnieku SIA „Alteko Plast”, reģistrācijas Nr. 40103607182, juridiskā adrese: Jūrkalnes 1, Rīga, LV-1046, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.altekoplast.lv interneta tirdzniecības vietnē.

1.            Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c.

2.            Pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus produktiem. Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlēties piemērotāko piegādes veidu. Pasūtījuma kopējās izmaksas ar piegādi pēc tam tiek parādītas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta.

3.            Apmaksas noteikumi

Preču un piegādes cenas Internetveikalā izveidotajā pasūtījumā tiek norādītas eiro (EUR) ar iekļautu PVN. Prece Pircējam tiek pārdotas par cenu, kas ir spēkā Internetveikalā pasūtījuma veikšanas brīdī;Pircējs par precēm un piegādi norēķinās uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas, izmantojot kādu no Internetveikalā norādītajām apmaksas sistēmām; Pircējam par pasūtītajām precēm un piegādi ir jāsamaksā pasūtījuma veikšanas brīdī. Tikai saņemot samaksu par precēm un piegādi, tiek izpildīts pasūtījums. Samaksa uzskatāma par veiktu, kad visa maksājuma summa ir saņemta Pārdevēja bankas kontā, kas norādīts samaksas noteikumos.

4.            Preču piegāde

Pārdevējs veic pasūtījuma piegādi Pircējam, atbilstoši Pircēja izvēlētajam piegādes veidam; Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Pircēja izvēlētā piegādes veida, pieejamie piegādes veidi ir: Piegāde izmantojot OMNIVA pakomātu, cena - 2.99 EUR; Piegāde izmantojot DPD pakomātu, cena - 2.49 EUR; Piegāde izmantojot Latvijas Pasts pakomātu, cena - 2.99 EUR; Saņemiet preci Latvijas Pasts nodaļā, cena - 2.99 EUR; Saņemiet preci Circle K DUS, cena - 2.99 EUR; Piegāde Latvijas teritorijā izmantojot kurjera pakalpojumu starpniecību, cena - 7.50 EUR; Gadījumos, ja Pircējs vēlas saņemt pasūtījumu, izmantojot citu piegādes veidu, tad Pircējam tas ir jāsaskaņo ar Pārdevēju; Gadījumos, ja pasūtījuma sagatavošana aizkavējās, tad Pārdevējs nekavējoties informē Pircēju par pasūtījuma piegādes aizkavēšanos; Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču piegādes aizkavēšanos, kas saistīta ar Pircēja izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos (Omniva, kurjerpasts, u.c.). Pārdevējs nodrošina preču piegādi 3-4 (trīs līdz četru) darba dienu laikā, bet ne vēlāk kā 10 (desmit) kalendāro dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

5.            Atteikuma tiesības.

Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces vai samainīt to 14 dienu laikā pasūtījuma saņemšanas brīža šādos gadījumos: Prece nav lietota; Prece ir iepakota oriģinālajā iepakojumā ar oriģinālajām preču zīmēm un pilnā komplektācijā; Prece nav sasmērēta, saburzīta vai citādi bojāta. Lai atteiktos no pasūtītās preces, Pircējs aizpilda Atteikuma veidlapu (Atteikuma_tiesibu_veidlapa.pdf) un nosūta to elektroniski Pārdevējam uz epastu [email protected]; Izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu Pircēja atteikuma dēļ sedz Pircējs;Pārdevējs veic naudas atgriešanu uz Pircēja bankas kontu 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža; Gadījumos, ja Pircējs ir lūdzis veikt izmaiņas precēs un tās tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma, tad Pārdevējs preces atpakaļ nepieņem un nemaina. (MK 255 22.punkts); Gadījumos, ja konstatētas piegādāto preču nepilnības vai preču ražojuma brāķis, Pārdevējs sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču apmaiņu vai atgriešanu, atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam. Pircējs var veikt preču apmaiņu un atgriešanu birojā Alteko Plast Jūrkalnes 1, Rīgā. Atteikuma tiesības var nav piemērojamas, ja Pircējs ir juridiska persona. Internetveikals patur tiesības atteikties pārdot preces un pieprasīt preču atgriešanu no Pircēja, ja internetveikalā norādītā cena ir ievērojami mazāka par tās tirgus cenu kļūdas dēļ. Datu apstrādeIevadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam/iem, lai nodrošinātu preču piegādi.

6.            Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus. Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.