Lai uzsāktu plastmasas izstrādājumu ražošanu, ir nepieciešama presforma!

Plastmasas izstrādājumu piedāvājuma saņemšanas procesam var būt divi pamatvirzieni:


1) Ja Jums jau ir gatava presforma, kas ir iepriekš izmantota Jūsu izstrādājumu ražošanai, mēs varam Jums piedāvāt izgatavot produktus, izmantojot šo presformu. Lai uzzinātu individuālo ražošanas cenu, nosūtiet mums sava izstrādājuma datus un presformas parametrus. Aprēķins aizņem 1-3 darba dienas atkarībā no pieprasītajiem parametriem.

2) Ja Jums nav presformas, bet ir:
2.1) izstrādājuma 3D modelis, rasējumi, plastmasas specifikācija, noteiktā ražošanas jauda mēnesī/gadā un cita izstrādājuma dokumentācija, tad mēs varam maksimāli ātri un precīzi aprēķināt gan izstrādājuma, gan presformas izgatavošanas izmaksas;

2.2) paraugs, kuru ir jānokopē vai jāizmaina,
tad projekta izmaksu aprēķina precizitāte būs atkarīga no tā, cik pilnvērtīgu informāciju Jūs varat sniegt. Ja varat nosūtīt tikai produkta attēlus, cena būs aptuvena, bet, ja nosūtīsiet mums paraugu, varēsim piedāvāt precīzākus aprēķinus. Ja iespējams, nosūtiet arī informāciju par vienības svaru, izmēriem, plastmasas veidu, patēriņu mēnesī/gadā, piedevām (UV stabilizatori, krāsvielas, antioksidanti, antipirēni utt.). Zinot sīkāku informāciju, mēs varēsim operatīvi sniegt Jums precīzāku cenu piedāvājumu;
2.3) tikai ideja un nepieciešamā izstrādājuma skices,
 tad process aizņems ilgāku laiku un cenu piedāvājums būs aptuvens. Izstrādājuma cenu var aprēķināt tikai pēc rasējuma galīgās apstiprināšanas, tāpēc idejas stadijā šis aprēķins nevar būt precīzs.  Iepriekš vienojoties, varam piedāvāt savu atbalstu attīstības fāzē. Šāda pakalpojuma vidējās izmaksas par katru izstrādājumu ir 150 eiro* (*pakalpojums pieejams, slēdzot līgumu par presformu izgatavošanu).

Mūsu uzdevums ir sniegt plastmasas detaļu ražošanas pakalpojumu, kā arī presformu izgatavošanu savu klientu ērtībai.

Ja presformas pasūtāt patstāvīgi un Jums nav iepriekšējas pieredzes šajā jomā, tad lūdzam ņemt vērā, ka izstrādājuma galīgās izmaksas ir atkarīgas no presformas ražošanas jaudas un kvalitātes. Ja presforma būs ievērojami lēnāka nekā norādīts, ražošanas pakalpojuma cena tiks paaugstināta. Garantijas vai pēcgarantijas gadījumus apmaksā presformas īpašnieks.  Veicot presformas pasūtījumu pie mums, apstiprinātā izstrādājuma cena pēc projekta uzsākšanas nemainīsies. Mēs nodrošinām tehniskajām vajadzībām atbilstošu presformas uzturēšanu visā tās lietošanas laikā.

Kāds ir minimālais pasūtījuma apjoms?

Partijas minimālais apjoms ir atkarīgs no izstrādājuma ražošanas cikla ilguma un vienā ciklā saražoto izstrādājumu daudzuma. 

Minimālais līnijas darbības laiks ražojot vienu produkta veidu - 24h, kas vidēji ir ~3000 izstrādājumu.

Cik maksā presforma?

Presformas izmaksas nosaka dažādi parametri, piemēram, izstrādājuma dizaina sarežģītība un nepieciešamā ražošanas jauda. Jo lielāks ražošanas ātrums, jo zemāka gatavā izstrādājuma cena, bet augstāka pašas presformas cena. Augsta ražošanas jauda palīdzēs ātri atgūt sākotnējos ieguldījumus, taču, ja projekts ir salīdzinoši neliels, sākotnējos ieguldījumus vislabāk samazināt līdz minimumam. Cenas no 4000 eiro + PVN.

Cik ilgā laikā tiek izgatavota presforma?

Tas lielā mērā ir atkarīgs no Jūsu sagatavotības. Vai Jums jau ir gatavi izstrādājuma rasējumi? Vai Jums ir zināms materiāla zīmols un tā īpašības?  
Vidējais ražošanas laiks ir 3 mēneši. Dažos gadījumos vienkāršu izstrādājumu izgatavošana aizņem 1,5 mēnešus.

Vai varu nogādāt savu presformu?

Jā, ja Jums jau ir gatava presforma, varat nogādāt to mums tālākai produkcijas ražošanai.

Kas maksā par presformas izgatavošanu?

Presforma gandrīz vienmēr ir unikāla, turklāt tā ir sarežģīta un arī visai dārga iekārta.  Tā kā šī presforma tiek izgatavota speciāli Jums un ar to ražotais izstrādājums tiks pārdots tikai Jums, arī tās izgatavošanas izmaksas būs jāsedz Jums.

Kādi ir minimālie un maksimālie izstrādājumu izmēri, ko mēs varam izgatavot?

Minimālais ieteicamais vienības svars ir 0,3 g, izmērs no 3x3 mm.

Maksimālais svars ir 1200 g, izmērs 500x700 mm.

Pirkumu grozs