Alteko Plast produkcija

Alteko Plast produkcija

Paralēli klientu pasūtījumu izpildei, Alteko Plast ir uzsācis arī savas produkcijas ražošanu.

Mēs ražojam savus produktus, izmantojot spiedienliešanas tehnoloģiju. Mūsu produkti ir izgatavoti no augstākās kvalitātes PA6, PA66 (neilons) un PP, kas ražoti ES un ASV. Visus izmantotos materiālus var pārstrādāt. Mūsu preču ražošanā izmantotais polipropilēns ir apstiprināts izmantošanai pārtikas rūpniecībā. Tomēr mēs neiesakām to ēst.

Pateicoties plašajam materiālu klāstam, mēs varam apkalpot daudzas dažādas nozares, piemēram, būvniecības un celtniecības nozari, automobiļu un elektronikas nozari. Katram mūsu produktam ir sertifikāts un datu lapa ar detalizētu informāciju par produktu, tā funkcijām un uzglabāšanu.

Poliamīds ir higroskopisks materiāls - sarežģīts materiāls, kam nepieciešams stabilizācijas process. 
Līdz ar to pēc izgatavošanas tas tiek likts uz noteiktu laiku (katram izstrādājumam savādāks) noliktavā, līdz materiāls iegūst maksimālo savu īpašību līmeni.

Pēc stabilizācijas procesa produkti tiek nogādāti mūsu laboratorijā testēšanai - spiediena pārbaudei, stiepes pārbaudei, temperatūras izturības testiem, UV noturības pārbaudei. Produktam un iepakojumam tiek mērīts arī mitruma līmenis tajā un izmēra atbilstība.